Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Jan/Feb/Mrt 2017

Uitslagen van de speelronde op zondag 5 februari 2017

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen  -  Milanne Teunissen / Harry BergKlik hier voor de opstelling van Milanne Teunissen / Harry Berg 20:30 (zo 05 mrt) 6 - 10
  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 20:00 (zo 05 mrt) 7 - 7
  Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol  -  Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 20:00 (zo 05 mrt) 2 - 13
  Team onbekend  -  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 20:00 (zo 05 mrt) 6 - 10
Hoofdklasse FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH  -  Ernst Jansen / Natasja PostKlik hier voor de opstelling van Ernst Jansen / Natasja Post 13:00 11 - 6
  Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk  -  Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 16:00 10 - 6
  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 15:00 3 - 9
  HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM  -  Team onbekend 16:00 10 - 6
1e Klasse MireilleGroot/PeterGroove/JosNKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/PeterGroove/JosN  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 17:00 8 - 7
  Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor de opstelling van Natasja Post / Arno Groot  -  Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 15:00 7 - 9
  Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot  -  Helen Kossen/Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/Patrick Eleveld 14:00 7 - 5
  JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS  -  Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts 18:00 12 - 2
2e Klasse Niek & Tineke SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek & Tineke Schaap  -  Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 11:00 10 - 6
  A Draaisma/ A VinkKlik hier voor de opstelling van A Draaisma/ A Vink  -  DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 15:00 10 - 6
  Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind  -  Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 12:00 9 - 5
  Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel  -  Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas 16:00 (za 04 feb) 8 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 11 December 2019 14:59