Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Jan/Feb/Mrt 2017

Uitslagen van de speelronde op zondag 22 januari 2017

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Milanne Teunissen / Harry BergKlik hier voor de opstelling van Milanne Teunissen / Harry Berg  -  Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 16:00 10 - 4
  Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen  -  Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 16:00 12 - 2
  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort  -  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 17:00 8 - 6
  Team onbekend  -  Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 17:00 6 - 10
Hoofdklasse Team onbekend  -  Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 15:00 6 - 10
  HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM  -  Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 18:00 3 - 9
  Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek  -  Ernst Jansen / Natasja PostKlik hier voor de opstelling van Ernst Jansen / Natasja Post 14:00 8 - 4
  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH 18:00 10 - 8
1e Klasse Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot  -  Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts 14:00 10 - 5
  Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor de opstelling van Natasja Post / Arno Groot  -  JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS 16:00 3 - 7
  MireilleGroot/PeterGroove/JosNKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/PeterGroove/JosN  -  Helen Kossen/Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/Patrick Eleveld 16:00 9 - 2
  Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 3 - 10
2e Klasse Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe  -  Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 15:00 6 - 10
  A Draaisma/ A VinkKlik hier voor de opstelling van A Draaisma/ A Vink  -  Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 15:00 5 - 6
  Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas  -  Niek & Tineke SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek & Tineke Schaap 17:00 6 - 10
  DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp  -  Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 18:00 7 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 09:15