Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Jan/Feb/Mrt 2017

Uitslagen van de speelronde op zondag 8 januari 2017

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor de opstelling van Stephane en Sandy Kegels  -  Milanne Teunissen / Harry BergKlik hier voor de opstelling van Milanne Teunissen / Harry Berg 17:00 4 - 13
  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen 16:00 6 - 10
  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort  -  Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 15:00 6 - 10
  Team onbekend  -  Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 15:00 6 - 10
Hoofdklasse Ernst Jansen / Natasja PostKlik hier voor de opstelling van Ernst Jansen / Natasja Post  -  Team onbekend 18:00 (za 14 jan) 10 - 6
  Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog  -  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 17:00 6 - 10
  FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH  -  HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 16:00 9 - 6
  Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek  -  Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 17:00 7 - 6
1e Klasse Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts  -  Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 16:00 3 - 12
  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS 15:00 10 - 6
  Helen Kossen/Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/Patrick Eleveld  -  Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 16:00 7 - 6
  Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot  -  MireilleGroot/PeterGroove/JosNKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/PeterGroove/JosN 14:00 4 - 8
2e Klasse Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind  -  DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 14:00 5 - 4
  Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas  -  Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 13:00 6 - 7
  Niek & Tineke SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek & Tineke Schaap  -  A Draaisma/ A VinkKlik hier voor de opstelling van A Draaisma/ A Vink 17:00 6 - 7
  Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe  -  Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 17:00 6 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 05:33