Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 17 maart 2013

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH  -  TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss 19:00 11 - 2
  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 16:00 5 - 4
  Hans José / Jessica PayneKlik hier voor de opstelling van Hans José / Jessica Payne  -  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 15:00 12 - 2
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 16:00 7 - 6
  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo 16:00 6 - 10
Eerste klasse Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 16:00 5 - 6
  Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods.  -  Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 18:00 13 - 3
  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort  -  Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 18:00 11 - 4
  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 18:00 (zo 10 mrt) 11 - 5
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 17:00 (za 09 mrt) 7 - 8
  Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen  -  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 12:00 10 - 6
Tweede klasse A Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor de opstelling van Jan Schip / Wil Veen  -  Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 19:00 10 - 6
  RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 17:00 5 - 9
  Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand  -  Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 15:00 4 - 9
  Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van Ed & Marijke Elferink  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 15:00 6 - 10
Tweede klasse B Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu  -  Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom 17:00 8 - 6
  Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo  -  Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 18:00 10 - 6
  CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk  -  Inge Kortekaas / Cock VeldhuisKlik hier voor de opstelling van Inge Kortekaas / Cock Veldhuis 15:00 9 - 6
  Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 17:00 11 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 13:55