Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 17 februari 2013

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra  -  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 18:00 3 - 11
  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan  -  Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo 18:00 8 - 4
  Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH  -  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 17:00 3 - 12
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Hans José / Jessica PayneKlik hier voor de opstelling van Hans José / Jessica Payne 16:00 8 - 7
  TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 20:00 (zo 10 feb) 3 - 12
Eerste klasse Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 18:00 9 - 8
  Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen  -  Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 15:00 6 - 13
  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 19:00 (zo 10 feb) 6 - 11
  Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods.  -  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 17:00 5 - 5
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 20:00 (zo 10 feb) 9 - 6
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 17:00 6 - 6
Tweede klasse A Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor de opstelling van Jan Schip / Wil Veen  -  RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia 16:00 7 - 6
  Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand  -  Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van Ed & Marijke Elferink 15:00 7 - 8
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 16:00 4 - 8
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 14:00 14 - 1
Tweede klasse B Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark  -  Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 16:00 5 - 8
  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu  -  CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk 14:00 8 - 6
  Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom  -  Inge Kortekaas / Cock VeldhuisKlik hier voor de opstelling van Inge Kortekaas / Cock Veldhuis 17:00 7 - 6
  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 17:00 8 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 15:16