Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 20 januari 2013

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 18:00 6 - 10
  Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo  -  TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss 20:00 10 - 4
  Hans José / Jessica PayneKlik hier voor de opstelling van Hans José / Jessica Payne  -  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 18:00 4 - 7
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH 17:00 8 - 5
  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea  -  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 19:00 6 - 10
Eerste klasse Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort  -  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 17:00 4 - 9
  Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 10 - 6
  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort  -  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 15:00 7 - 6
  Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods.  -  Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 19:00 9 - 5
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 15:00 8 - 5
  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 20:00 5 - 8
Tweede klasse A Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van Ed & Marijke Elferink  -  Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 16:00 4 - 10
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand 15:00 5 - 12
  RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia  -  Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 16:00 10 - 5
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 17:00 12 - 1
Tweede klasse B Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo  -  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 18:00 7 - 10
  Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark  -  Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom 17:00 7 - 5
  CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk  -  Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 19:00 10 - 6
  Inge Kortekaas / Cock VeldhuisKlik hier voor de opstelling van Inge Kortekaas / Cock Veldhuis  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 17:00 5 - 11

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:51