Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 9 december 2012

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 20:00 7 - 10
  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo 16:00 7 - 3
  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 19:00 10 - 6
  Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH  -  Team onbekend 19:00 10 - 6
  Hans José / Jessica PayneKlik hier voor de opstelling van Hans José / Jessica Payne  -  Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 19:00 9 - 1
Eerste klasse Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort  -  Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods. 17:00 4 - 9
  Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 15:00 9 - 3
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 16:00 7 - 8
  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan  -  TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss 17:00 7 - 8
  RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia  -  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 16:00 5 - 9
  Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 17:00 4 - 11
Tweede klasse A Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen  -  Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 15:00 9 - 4
  Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van Ed & Marijke Elferink  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 09:00 6 - 10
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  MarijkeTiggelen / BertKienhuisKlik hier voor de opstelling van MarijkeTiggelen / BertKienhuis 18:00 9 - 3
  Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand  -  Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 15:00 6 - 6
Tweede klasse B Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk 18:00 7 - 4
  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom 18:00 7 - 7
  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu  -  Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 19:00 10 - 6
  Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo  -  Jodi en Kees StamanKlik hier voor de opstelling van Jodi en Kees Staman 18:00 8 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:38