Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 25 november 2012

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 19:00 3 - 10
  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra  -  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 20:00 (zo 18 nov) 3 - 11
  Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo  -  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 18:00 3 - 13
  Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH  -  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 17:00 8 - 6
  Hans José / Jessica PayneKlik hier voor de opstelling van Hans José / Jessica Payne  -  Team onbekend 19:00 10 - 6
Eerste klasse Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 19:00 7 - 8
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods. 15:00 8 - 6
  TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss  -  RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia 17:00 11 - 4
  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan  -  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 17:00 7 - 5
  Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort  -  Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark 14:00 5 - 4
  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 14:00 8 - 4
Tweede klasse A Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 12:00 9 - 6
  Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van Ed & Marijke Elferink  -  Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 16:00 9 - 6
  Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand  -  MarijkeTiggelen / BertKienhuisKlik hier voor de opstelling van MarijkeTiggelen / BertKienhuis 15:00 6 - 10
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 16:00 9 - 5
Tweede klasse B Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 16:00 7 - 10
  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom 17:00 14 - 1
  Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo  -  Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 19:00 4 - 6
  CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk  -  Jodi en Kees StamanKlik hier voor de opstelling van Jodi en Kees Staman 18:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:27