Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op zondag 11 november 2012

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 19:00 16 - 1
  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  Hans José / Jessica PayneKlik hier voor de opstelling van Hans José / Jessica Payne 17:00 8 - 6
  Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo  -  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 18:00 (zo 04 nov) 9 - 6
  Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH  -  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 19:00 10 - 5
  Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo  -  Team onbekend 18:00 10 - 6
Eerste klasse Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark  -  Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 18:00 (zo 04 nov) 4 - 9
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia 17:00 (zo 04 nov) 7 - 7
  Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort  -  TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss 16:00 7 - 6
  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan  -  Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods. 14:00 8 - 5
  Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort  -  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 15:00 11 - 4
  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 15:00 5 - 8
Tweede klasse A Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen  -  Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van Ed & Marijke Elferink 15:00 7 - 6
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 16:00 10 - 1
  Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 16:00 3 - 13
  MarijkeTiggelen / BertKienhuisKlik hier voor de opstelling van MarijkeTiggelen / BertKienhuis  -  Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 13:00 6 - 10
Tweede klasse B Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo  -  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 16:00 3 - 9
  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 18:00 9 - 7
  CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk  -  Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 14:00 10 - 4
  Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom  -  Jodi en Kees StamanKlik hier voor de opstelling van Jodi en Kees Staman 17:00 7 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:12