Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zondag 23 januari 2011

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 18:00 9 - 3
  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 12:00 8 - 5
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José 18:00 12 - 5
  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 19:00 11 - 5
Eerste klasse Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  Peter Grove / Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Peter Grove / Mireille Groot 17:00 3 - 8
  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 19:00 8 - 7
  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 16:00 8 - 5
  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 19:00 11 - 6
  Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz  -  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 19:00 4 - 10
  Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen  -  Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 17:00 8 - 7
  Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe  -  Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit 17:00 9 - 6
  Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 18:00 8 - 7
Tweede klasse A Annette Berendr./Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr./Benno Hulshof  -  Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts 15:00 9 - 5
  Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen  -  Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill 15:00 10 - 6
  Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer  -  Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 15:00 7 - 8
  Frank Wesseling/Wendy WooningKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling/Wendy Wooning  -  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 14:00 10 - 4
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 14:00 9 - 4
Tweede klasse B Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 16:00 9 - 9
  Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 16:00 5 - 7
  NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar  -  Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner 15:00 11 - 4
  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu  -  Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 18:00 4 - 9
  Debora Krom/ Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora Krom/ Hendrik Stuifzand  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 16:00 7 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 23:30