Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zondag 9 januari 2011

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José  -  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 12:00 3 - 9
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 19:00 6 - 10
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 18:00 8 - 5
  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 18:00 6 - 7
Eerste klasse Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 19:00 14 - 2
  Peter Grove / Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Peter Grove / Mireille Groot  -  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 19:00 6 - 7
  Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo  -  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 17:00 7 - 7
  Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens  -  Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 15:00 3 - 10
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 17:00 7 - 9
  Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit  -  Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz 14:00 4 - 10
  Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe  -  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 19:00 6 - 9
  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 18:00 8 - 10
Tweede klasse A Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen 15:00 5 - 8
  Frank Wesseling/Wendy WooningKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling/Wendy Wooning  -  Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer 15:00 7 - 8
  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Annette Berendr./Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr./Benno Hulshof 16:00 5 - 13
  Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts  -  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 14:00 8 - 5
  Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill  -  Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 15:00 6 - 4
Tweede klasse B Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 16:00 5 - 6
  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 17:00 3 - 11
  Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo  -  Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 18:00 10 - 3
  NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar  -  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 17:00 (zo 23 jan) 6 - 10
  Debora Krom/ Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora Krom/ Hendrik Stuifzand  -  Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix 16:00 5 - 13

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:03