Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Uitslagen van de speelronde op zondag 5 december 2010

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 18:00 6 - 10
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 19:00 (zo 28 nov) 8 - 7
  Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José  -  Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 14:00 11 - 4
  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 19:00 10 - 6
Eerste klasse Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 6 - 8
  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen  -  Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 19:00 8 - 6
  Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen  -  Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe 15:00 8 - 7
  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 19:00 7 - 10
  Peter Grove / Mirjam SluizerKlik hier voor de opstelling van Peter Grove / Mirjam Sluizer  -  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 17:00 3 - 8
  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra  -  Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz 18:00 7 - 8
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix 18:00 10 - 6
  Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 16:00 13 - 3
Tweede klasse A Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 16:00 9 - 4
  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner 14:00 11 - 4
  Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen  -  Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer 14:00 5 - 7
  Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts  -  Amber en Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof 16:00 6 - 9
  Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand  -  Inge en Joost KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Joost Kortekaas 12:00 9 - 4
Tweede klasse B Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 13:00 9 - 7
  Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit  -  Raymon Vooges/Bianca vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymon Vooges/Bianca vd Sluis 15:00 6 - 6
  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 14:00 7 - 8
  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Claudia Saia / Johan de KruifKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia / Johan de Kruif 17:00 6 - 10
  NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar  -  Han Verheul/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Bep Krom 14:00 10 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 11:32