Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Uitslagen van de speelronde op zondag 7 november 2010

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José 19:00 10 - 5
  MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar  -  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 20:00 7 - 10
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 18:00 1 - 10
  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser  -  Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 18:00 10 - 4
Eerste klasse Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix  -  Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen 18:00 1 - 15
  Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 19:00 12 - 4
  Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill  -  Peter Grove / Mirjam SluizerKlik hier voor de opstelling van Peter Grove / Mirjam Sluizer 17:00 0 - 12
  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe 18:00 6 - 8
  Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens  -  Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 17:00 6 - 8
  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra  -  Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 20:00 (zo 31 okt) 7 - 10
  Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen  -  Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 16:00 7 - 12
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 15:00 12 - 3
Tweede klasse A Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo  -  Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen 15:00 7 - 6
  Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 16:00 8 - 4
  Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner  -  Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand 15:00 9 - 4
  Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts  -  Inge en Joost KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Joost Kortekaas 14:00 9 - 3
  Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer  -  Amber en Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof 13:00 7 - 7
Tweede klasse B Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 17:00 10 - 6
  Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit  -  Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 15:00 9 - 7
  Raymon Vooges/Bianca vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymon Vooges/Bianca vd Sluis  -  NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar 19:00 10 - 8
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Han Verheul/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Bep Krom 18:00 9 - 3
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Claudia Saia / Johan de KruifKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia / Johan de Kruif 17:00 9 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 04:11