Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 23 maart 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Nick Rodenburg / Maaike WindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg / Maaike Wind  -  C Kolenbrander/M van der HorstKlik hier voor de opstelling van C Kolenbrander/M van der Horst 17:00 10 - 4
  Niels en Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels en Bianca van der Sluis  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 15:00 14 - 4
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 17:00 6 - 10
  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik  -  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 18:00 6 - 10
  Schotanus/Poecke/HooglugtKlik hier voor de opstelling van Schotanus/Poecke/Hooglugt  -  Team onbekend 19:00 10 - 6
3e klasse B Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee  -  Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 19:00 10 - 6
  Sabien en Ab KroonKlik hier voor de opstelling van Sabien en Ab Kroon  -  Robert Rijs/ Mariska FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Robert Rijs/ Mariska Feitsma 16:00 4 - 9
  Randy Schiff / Wendy vWooningKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy vWooning  -  Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 19:00 5 - 5
  E.Bruseker/Marion.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/Marion.Klooster  -  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 17:00 6 - 8
  Hooglugt/de Lange/SchotanusKlik hier voor de opstelling van Hooglugt/de Lange/Schotanus  -  Marianne vd Berg/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Marianne vd Berg/ Marcel Keuss 18:00 8 - 3
4e klasse A Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand  -  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 16:00 6 - 10
  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Roy Premchand / Lydia VerheulKlik hier voor de opstelling van Roy Premchand / Lydia Verheul 18:00 8 - 1
  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre  -  Sandra Paardekoper / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Sandra Paardekoper / Hans Vos 18:00 12 - 4
  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen  -  Johan en Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Johan en Els de Kruif 15:00 11 - 3
4e klasse B Marcel Horssen / Nicole AalstKlik hier voor de opstelling van Marcel Horssen / Nicole Aalst  -  Liesbeth en Ed PostKlik hier voor de opstelling van Liesbeth en Ed Post 17:00 10 - 6
  Robert-Jan Rijs / Sonja HeerenKlik hier voor de opstelling van Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 17:00 8 - 6
  Niek, Tineke en Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke en  Toos Schaap  -  Hans Wempe/ Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Hans Wempe/ Joke Beukenkamp 15:00 10 - 6
  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel  -  Funda Coskunsoy/Huseyin AkdagKlik hier voor de opstelling van Funda Coskunsoy/Huseyin Akdag 18:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 17:52