Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 24 februari 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Schotanus/Poecke/HooglugtKlik hier voor de opstelling van Schotanus/Poecke/Hooglugt  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 15:00 7 - 9
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Nick Rodenburg / Maaike WindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg / Maaike Wind 16:00 6 - 10
  Niels en Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels en Bianca van der Sluis  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 17:00 6 - 10
  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik  -  Team onbekend 19:00 10 - 6
  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  C Kolenbrander/M van der HorstKlik hier voor de opstelling van C Kolenbrander/M van der Horst 19:00 5 - 5
3e klasse B Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács  -  E.Bruseker/Marion.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/Marion.Klooster 19:00 5 - 9
  Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee  -  Robert Rijs/ Mariska FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Robert Rijs/ Mariska Feitsma 17:00 8 - 5
  Randy Schiff / Wendy vWooningKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy vWooning  -  Sabien en Ab KroonKlik hier voor de opstelling van Sabien en Ab Kroon 19:00 9 - 8
  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul  -  Marianne vd Berg/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Marianne vd Berg/ Marcel Keuss 17:00 11 - 5
  Hooglugt/de Lange/SchotanusKlik hier voor de opstelling van Hooglugt/de Lange/Schotanus  -  Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 17:00 10 - 6
4e klasse A DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand 17:00 5 - 11
  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 18:00 6 - 10
  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen  -  Roy Premchand / Lydia VerheulKlik hier voor de opstelling van Roy Premchand / Lydia Verheul 15:00 12 - 1
  Johan en Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Johan en Els de Kruif  -  Sandra Paardekoper / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Sandra Paardekoper / Hans Vos 16:00 9 - 5
4e klasse B Marcel Horssen / Nicole AalstKlik hier voor de opstelling van Marcel Horssen / Nicole Aalst  -  Hans Wempe/ Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Hans Wempe/ Joke Beukenkamp 18:00 11 - 4
  Robert-Jan Rijs / Sonja HeerenKlik hier voor de opstelling van Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 18:00 12 - 5
  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen  -  Funda Coskunsoy/Huseyin AkdagKlik hier voor de opstelling van Funda Coskunsoy/Huseyin Akdag 16:00 7 - 4
  Niek, Tineke en Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke en  Toos Schaap  -  Liesbeth en Ed PostKlik hier voor de opstelling van Liesbeth en Ed Post 18:00 11 - 1

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 04:50