Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 10 februari 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel  -  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 15:00 4 - 10
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Nick Rodenburg / Maaike WindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg / Maaike Wind 16:00 9 - 6
  Niels en Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels en Bianca van der Sluis  -  Schotanus/Poecke/HooglugtKlik hier voor de opstelling van Schotanus/Poecke/Hooglugt 18:00 14 - 2
  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik  -  C Kolenbrander/M van der HorstKlik hier voor de opstelling van C Kolenbrander/M van der Horst 18:00 5 - 5
  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  Team onbekend 18:00 10 - 6
3e klasse B Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul  -  Hooglugt/de Lange/SchotanusKlik hier voor de opstelling van Hooglugt/de Lange/Schotanus 17:00 6 - 7
  E.Bruseker/Marion.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/Marion.Klooster  -  Randy Schiff / Wendy vWooningKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy vWooning 17:00 4 - 8
  Sabien en Ab KroonKlik hier voor de opstelling van Sabien en Ab Kroon  -  Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee 17:00 7 - 8
  Marianne vd Berg/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Marianne vd Berg/ Marcel Keuss  -  Robert Rijs/ Mariska FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Robert Rijs/ Mariska Feitsma 17:00 4 - 13
  Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács  -  Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 18:00 10 - 6
4e klasse A DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 16:00 10 - 5
  Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 15:00 11 - 5
  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  Johan en Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Johan en Els de Kruif 16:00 11 - 3
  Roy Premchand / Lydia VerheulKlik hier voor de opstelling van Roy Premchand / Lydia Verheul  -  Sandra Paardekoper / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Sandra Paardekoper / Hans Vos 19:00 10 - 5
4e klasse B Robert-Jan Rijs / Sonja HeerenKlik hier voor de opstelling van Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren  -  Marcel Horssen / Nicole AalstKlik hier voor de opstelling van Marcel Horssen / Nicole Aalst 19:00 6 - 9
  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 15:00 9 - 6
  Liesbeth en Ed PostKlik hier voor de opstelling van Liesbeth en Ed Post  -  Hans Wempe/ Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Hans Wempe/ Joke Beukenkamp 18:00 5 - 8
  Funda Coskunsoy/Huseyin AkdagKlik hier voor de opstelling van Funda Coskunsoy/Huseyin Akdag  -  Niek, Tineke en Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke en  Toos Schaap 19:00 7 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 00:22