Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 13 januari 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Nick Rodenburg / Maaike WindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg / Maaike Wind  -  Team onbekend 16:00 10 - 6
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 17:00 7 - 3
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 15:00 6 - 7
  Niels en Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels en Bianca van der Sluis  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 17:00 15 - 1
  Schotanus/Poecke/HooglugtKlik hier voor de opstelling van Schotanus/Poecke/Hooglugt  -  C Kolenbrander/M van der HorstKlik hier voor de opstelling van C Kolenbrander/M van der Horst 19:00 9 - 6
3e klasse B Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee  -  E.Bruseker/Marion.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/Marion.Klooster 18:00 6 - 10
  Sabien en Ab KroonKlik hier voor de opstelling van Sabien en Ab Kroon  -  Hooglugt/de Lange/SchotanusKlik hier voor de opstelling van Hooglugt/de Lange/Schotanus 18:00 10 - 7
  Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee  -  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 18:00 11 - 4
  Randy Schiff / Wendy vWooningKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy vWooning  -  Robert Rijs/ Mariska FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Robert Rijs/ Mariska Feitsma 17:00 6 - 4
  Marianne vd Berg/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Marianne vd Berg/ Marcel Keuss  -  Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 17:00 8 - 5
4e klasse A Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  Sandra Paardekoper / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Sandra Paardekoper / Hans Vos 16:00 10 - 3
  Johan en Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Johan en Els de Kruif  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 18:00 2 - 13
  Roy Premchand / Lydia VerheulKlik hier voor de opstelling van Roy Premchand / Lydia Verheul  -  Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand 19:00 0 - 15
  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen  -  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 15:00 4 - 9
4e klasse B Funda Coskunsoy/Huseyin AkdagKlik hier voor de opstelling van Funda Coskunsoy/Huseyin Akdag  -  Liesbeth en Ed PostKlik hier voor de opstelling van Liesbeth en Ed Post 19:00 7 - 6
  Robert-Jan Rijs / Sonja HeerenKlik hier voor de opstelling van Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren  -  Hans Wempe/ Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Hans Wempe/ Joke Beukenkamp 18:00 9 - 6
  Marcel Horssen / Nicole AalstKlik hier voor de opstelling van Marcel Horssen / Nicole Aalst  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 19:00 6 - 6
  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen  -  Niek, Tineke en Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke en  Toos Schaap 16:00 6 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 01:10