Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 3 februari 2008

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 14:00 12 - 2
  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser  -  Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 18:00 7 - 6
  Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well  -  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 17:00 12 - 1
  Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor de opstelling van Hester en Rick van der Meulen  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 19:00 10 - 6
  Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen  -  Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 19:00 (za 02 feb) 10 - 5
Eerste klasse A Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 16:00 8 - 8
  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 13:00 (za 26 jan) 7 - 10
  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne 09:00 (za 26 jan) 6 - 9
  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 10:00 5 - 8
Eerste klasse B Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 19:00 3 - 11
  E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra  -  Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog 19:00 7 - 6
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  Team onbekend 18:00 10 - 6
  Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 19:00 10 - 7
Tweede klasse A Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 16:00 11 - 5
  Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert  -  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 14:00 6 - 6
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Marja Duijn / Thijs OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs Oijen 16:00 7 - 7
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 15:00 10 - 7
Tweede klasse B Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 18:00 10 - 4
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Dennis & Monique KnijnenburgKlik hier voor de opstelling van Dennis & Monique Knijnenburg 17:00 7 - 9
  Grevenstuk/de Bie /GrootKlik hier voor de opstelling van Grevenstuk/de Bie /Groot  -  Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 18:00 6 - 3
  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 17:00 6 - 10
  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 18:00 6 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 13:41