Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 2 december 2007

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács  -  team onbekend 18:00 10 - 6
  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering  -  Schotanus/Poecke/HooglugtKlik hier voor de opstelling van Schotanus/Poecke/Hooglugt 19:00 10 - 6
  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn  -  C Kolenbrander/M van der HorstKlik hier voor de opstelling van C Kolenbrander/M van der Horst 13:00 (za 01 dec) 9 - 4
  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel  -  Marianne vd Berg/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Marianne vd Berg/ Marcel Keuss 15:00 7 - 6
  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik  -  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 19:00 10 - 6
3e klasse B Grevenstuk/de Bie /GrootKlik hier voor de opstelling van Grevenstuk/de Bie /Groot  -  Randy Schiff / Wendy vWooningKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy vWooning 14:00 11 - 3
  E.Bruseker/Marion.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/Marion.Klooster  -  Sandra Paardekoper / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Sandra Paardekoper / Hans Vos 17:00 13 - 2
  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok  -  Robert Rijs/ Mariska FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Robert Rijs/ Mariska Feitsma 20:00 (zo 25 nov) 9 - 5
  Hooglugt/de Lange/SchotanusKlik hier voor de opstelling van Hooglugt/de Lange/Schotanus  -  Hans Wempe/ Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Hans Wempe/ Joke Beukenkamp 18:00 11 - 6
4e klasse A Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 16:00 9 - 4
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Johan en Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Johan en Els de Kruif 17:00 9 - 4
  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 17:00 9 - 5
  Robert-Jan Rijs / Sonja HeerenKlik hier voor de opstelling van Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren  -  Esma Jongenelis/Peter DiependaKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis/Peter Diependa 18:00 10 - 6
  Liesbeth en Ed PostKlik hier voor de opstelling van Liesbeth en Ed Post  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 14:00 8 - 8
4e klasse B Niels en Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels en Bianca van der Sluis  -  Esmee Ronner / Ivo ten HoornKlik hier voor de opstelling van Esmee Ronner / Ivo ten Hoorn 17:00 10 - 6
  Sabien en Ab KroonKlik hier voor de opstelling van Sabien en Ab Kroon  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 19:00 8 - 9
  Niek, Tineke en Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke en  Toos Schaap  -  Marcel Horssen / Nicole AalstKlik hier voor de opstelling van Marcel Horssen / Nicole Aalst 19:00 6 - 8
  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel  -  Funda Coskunsoy/Huseyin AkdagKlik hier voor de opstelling van Funda Coskunsoy/Huseyin Akdag 18:00 7 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 11:53