Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 7 oktober 2007

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Schotanus/Poecke/HooglugtKlik hier voor de opstelling van Schotanus/Poecke/Hooglugt  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 17:00 10 - 6
  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven  -  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 17:00 3 - 7
  Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács  -  C Kolenbrander/M van der HorstKlik hier voor de opstelling van C Kolenbrander/M van der Horst 18:00 9 - 5
  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel  -  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 14:00 5 - 10
  Marianne vd Berg/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Marianne vd Berg/ Marcel Keuss  -  team onbekend 17:00 10 - 6
3e klasse B Sandra Paardekoper / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Sandra Paardekoper / Hans Vos  -  Hans Wempe/ Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Hans Wempe/ Joke Beukenkamp 18:00 6 - 10
  E.Bruseker/Marion.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/Marion.Klooster  -  Grevenstuk/de Bie /GrootKlik hier voor de opstelling van Grevenstuk/de Bie /Groot 19:00 9 - 7
  Hooglugt/de Lange/SchotanusKlik hier voor de opstelling van Hooglugt/de Lange/Schotanus  -  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 18:00 6 - 10
  Randy Schiff / Wendy vWooningKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy vWooning  -  Robert Rijs/ Mariska FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Robert Rijs/ Mariska Feitsma 16:00 6 - 4
4e klasse A Liesbeth en Ed PostKlik hier voor de opstelling van Liesbeth en Ed Post  -  Esma Jongenelis/Peter DiependaKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis/Peter Diependa 16:00 10 - 6
  Johan en Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Johan en Els de Kruif  -  Robert-Jan Rijs / Sonja HeerenKlik hier voor de opstelling van Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren 18:00 6 - 7
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 17:00 9 - 4
  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 16:00 9 - 4
  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 16:00 6 - 10
4e klasse B Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre  -  Niek, Tineke en Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke en  Toos Schaap 19:00 5 - 8
  Esmee Ronner / Ivo ten HoornKlik hier voor de opstelling van Esmee Ronner / Ivo ten Hoorn  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 19:00 6 - 10
  Niels en Bianca van der SluisKlik hier voor de opstelling van Niels en Bianca van der Sluis  -  Marcel Horssen / Nicole AalstKlik hier voor de opstelling van Marcel Horssen / Nicole Aalst 17:00 10 - 4
  Funda Coskunsoy/Huseyin AkdagKlik hier voor de opstelling van Funda Coskunsoy/Huseyin Akdag  -  Sabien en Ab KroonKlik hier voor de opstelling van Sabien en Ab Kroon 18:00 6 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 17:53