Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 25 november 2007

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor de opstelling van Hester en Rick van der Meulen  -  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 17:00 9 - 4
  Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 19:00 6 - 5
  Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 15:00 6 - 10
  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser  -  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 14:00 10 - 6
  Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen  -  Team onbekend 21:00 10 - 6
Eerste klasse A Evert Veldmeijer/Annm HoekstraKlik hier voor de opstelling van Evert Veldmeijer/Annm Hoekstra  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 18:00 7 - 8
  Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne  -  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 17:00 5 - 7
  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 15:00 8 - 4
  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 14:00 9 - 6
Eerste klasse B Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif  -  Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 16:00 9 - 4
  Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe  -  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 19:00 6 - 6
  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 17:00 11 - 4
  Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 19:00 9 - 6
Tweede klasse A Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 16:00 3 - 14
  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 13:00 (za 17 nov) 9 - 8
  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 11:00 (za 17 nov) 10 - 6
  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 17:00 8 - 5
Tweede klasse B Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle  -  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 18:00 9 - 3
  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels  -  Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee 16:00 8 - 3
  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 18:00 7 - 5
  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 18:00 10 - 6
  Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 19:00 10 - 1

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 09:13