Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 28 oktober 2007

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 16:00 5 - 7
  Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor de opstelling van Hester en Rick van der Meulen  -  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 18:00 7 - 4
  Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well  -  Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 20:00 7 - 6
  Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 14:00 8 - 8
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Team onbekend 14:00 10 - 6
Eerste klasse A Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 18:00 6 - 8
  Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne  -  Evert Veldmeijer/Annm HoekstraKlik hier voor de opstelling van Evert Veldmeijer/Annm Hoekstra 16:00 5 - 8
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 14:00 8 - 11
  Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 15:00 8 - 9
Eerste klasse B Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif  -  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 17:00 8 - 5
  Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto  -  Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 19:00 6 - 6
  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 19:00 9 - 4
  Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen  -  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 16:00 8 - 5
Tweede klasse A Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 18:00 5 - 8
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 18:00 (zo 21 okt) 11 - 5
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 17:00 10 - 6
  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 11:00 (za 20 okt) 6 - 7
Tweede klasse B Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 18:00 6 - 5
  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 19:00 7 - 8
  Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog  -  Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 19:00 9 - 5
  Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee  -  Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 16:00 10 - 6
  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 17:00 9 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 12 December 2019 10:09