Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 14 oktober 2007

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well  -  Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor de opstelling van Hester en Rick van der Meulen 16:00 (za 13 okt) 6 - 6
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 14:00 10 - 6
  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin  -  Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 12:00 10 - 1
  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 18:00 7 - 7
  Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone  -  Team onbekend 19:00 10 - 6
Eerste klasse A Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 16:00 8 - 7
  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 17:00 15 - 5
  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff  -  Evert Veldmeijer/Annm HoekstraKlik hier voor de opstelling van Evert Veldmeijer/Annm Hoekstra 21:00 (za 06 okt) 7 - 13
  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 15:00 9 - 6
Eerste klasse B Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe  -  Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 17:00 5 - 8
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 17:00 8 - 6
  Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto  -  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 18:00 10 - 5
  Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 16:00 6 - 6
Tweede klasse A Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 16:00 7 - 7
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 15:00 6 - 10
  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 18:00 11 - 0
  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 15:00 7 - 8
Tweede klasse B Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle  -  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 18:00 6 - 10
  Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen  -  Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 14:00 15 - 2
  Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog  -  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 18:00 6 - 8
  Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 13:00 6 - 10
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 19:00 4 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 5 December 2019 23:42