Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 30 september 2007

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk  -  Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well 17:00 6 - 10
  Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor de opstelling van Hester en Rick van der Meulen  -  Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 18:00 10 - 6
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 20:00 (zo 07 okt) 6 - 10
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Team onbekend 18:00 10 - 6
  Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen  -  Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 20:00 (za 06 okt) 7 - 6
Eerste klasse A Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert  -  Evert Veldmeijer/Annm HoekstraKlik hier voor de opstelling van Evert Veldmeijer/Annm Hoekstra 20:00 (za 06 okt) 8 - 6
  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 6 - 10
  Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 15:00 11 - 6
  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 15:00 (zo 07 okt) 5 - 8
Eerste klasse B Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto  -  Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 18:00 6 - 9
  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 16:00 8 - 8
  Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe  -  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 17:00 10 - 6
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 20:00 8 - 6
Tweede klasse A Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 14:00 8 - 5
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 15:00 7 - 8
  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 12:00 10 - 4
  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 16:00 7 - 6
Tweede klasse B Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels  -  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 19:00 6 - 10
  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer  -  Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee 16:00 8 - 4
  Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle  -  Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 19:00 8 - 6
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 17:00 11 - 5
  Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog  -  Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 19:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 19:50