Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 26 maart 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 13:00 7 - 6
  Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen  -  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten 15:00 7 - 7
  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 15:00 10 - 3
  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 18:00 10 - 4
  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel  -  Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar 14:00 10 - 6
3e klasse B Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok  -  Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 17:00 7 - 7
  Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser  -  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 17:00 7 - 4
  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 18:00 12 - 5
  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer  -  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland 12:00 6 - 5
  Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker  -  Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 17:00 13 - 3
4e klasse A Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert  -  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 15:00 11 - 5
  Claudia Saia/Alessandro PitaroKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/Alessandro Pitaro  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 17:00 10 - 5
  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen  -  Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 16:00 9 - 6
  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind  -  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 16:00 7 - 6
  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 15:00 9 - 7
4e klasse B Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 14:00 11 - 2
  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra  -  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp 17:00 6 - 7
  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg  -  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 16:00 10 - 4
  Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester  -  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 18:00 8 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 12:07