Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 26 februari 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 17:00 8 - 8
  Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 15:00 11 - 5
  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten  -  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 16:00 7 - 7
  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 16:00 6 - 6
  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen  -  Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar 17:00 (za 18 feb) 7 - 5
3e klasse B Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner  -  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 16:00 6 - 6
  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg  -  Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker 19:00 8 - 7
  Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser  -  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 10:00 (za 25 feb) 6 - 7
  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 17:00 6 - 8
  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland  -  Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 19:00 9 - 8
4e klasse A DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 14:00 6 - 9
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 15:00 12 - 2
  Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert  -  Claudia Saia/Alessandro PitaroKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/Alessandro Pitaro 17:00 3 - 8
  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 12:00 10 - 7
  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg  -  Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 18:00 12 - 4
4e klasse B Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg  -  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp 17:00 9 - 5
  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering  -  Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 16:00 10 - 4
  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 18:00 11 - 4
  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin  -  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 15:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 11:45