Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 12 februari 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 16:00 3 - 14
  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 15:00 9 - 7
  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers  -  Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen 16:00 12 - 4
  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 15:00 3 - 8
  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 14:00 5 - 7
3e klasse B Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner  -  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland 18:00 7 - 7
  Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser  -  Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker 17:00 11 - 7
  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok  -  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 19:00 9 - 7
  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer  -  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 18:00 4 - 11
  Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol  -  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 19:00 4 - 12
4e klasse A DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 14:00 12 - 5
  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 16:00 11 - 3
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Claudia Saia/Alessandro PitaroKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/Alessandro Pitaro 18:00 9 - 7
  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 15:00 10 - 5
  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre  -  Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 17:00 13 - 4
4e klasse B Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering  -  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 16:00 7 - 7
  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg  -  Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 19:00 9 - 5
  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp  -  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 17:00 15 - 3
  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 18:00 5 - 11

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:58