Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 29 januari 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 15:00 10 - 4
  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 16:00 15 - 1
  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 15:00 8 - 5
  Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 16:00 6 - 9
  Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 13:00 5 - 6
3e klasse B Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser  -  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 18:00 12 - 3
  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok  -  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland 18:00 6 - 4
  Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker  -  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 19:00 7 - 10
  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer  -  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 19:00 7 - 5
  Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner  -  Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 17:00 9 - 6
4e klasse A Claudia Saia/Alessandro PitaroKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/Alessandro Pitaro  -  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 16:00 6 - 10
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 15:00 7 - 9
  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 17:00 12 - 3
  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 14:00 5 - 11
  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 17:00 7 - 5
4e klasse B Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester  -  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 18:00 5 - 8
  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap  -  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 16:00 5 - 10
  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg  -  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 17:00 10 - 5
  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 15:00 10 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 00:51