Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 15 januari 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 17:00 5 - 12
  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen 16:00 3 - 14
  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven  -  Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar 15:00 9 - 2
  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten  -  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 15:00 9 - 10
  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 15:00 10 - 7
3e klasse B Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser  -  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 19:00 6 - 8
  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg  -  Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 18:00 10 - 4
  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland  -  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 19:00 6 - 9
  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster  -  Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker 19:00 5 - 9
  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer  -  Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 17:00 11 - 3
4e klasse A RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind  -  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 15:00 7 - 7
  Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 16:00 8 - 6
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 14:00 10 - 7
  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 17:00 9 - 5
  Claudia Saia/Alessandro PitaroKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/Alessandro Pitaro  -  Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 18:00 11 - 5
4e klasse B Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin  -  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 18:00 10 - 11
  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel  -  Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 19:00 3 - 12
  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp  -  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 16:00 6 - 7
  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering  -  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 15:00 (zo 22 jan) 9 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 00:20