Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 5 maart 2006

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen  -  Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 14:00 9 - 5
  Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh  -  Steffan Kok/ Monique WillemsenKlik hier voor de opstelling van Steffan Kok/ Monique Willemsen 19:00 10 - 6
  HansReurings/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van HansReurings/Marieke Visser  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 13:00 (zo 26 feb) 6 - 10
  RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser  -  P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak 18:00 10 - 6
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Hans José 19:00 (zo 26 feb) 8 - 8
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 14:00 10 - 6
Eerste klasse A Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 12:00 10 - 6
  Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock  -  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 15:00 7 - 8
  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 15:00 4 - 10
  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 18:00 8 - 5
  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof  -  Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto 17:00 3 - 16
Eerste klasse B Carlo en Francis KorsKlik hier voor de opstelling van Carlo en Francis Kors  -  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 17:00 7 - 7
  Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen  -  Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis 18:00 10 - 6
  Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije  -  H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels 19:00 6 - 10
  Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink  -  Peter Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Peter Heijden/ Marion Blansert 12:00 7 - 7
  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 14:00 5 - 9
Tweede klasse A Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 13:00 10 - 6
  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  VincentTelling/ Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van VincentTelling/ Marlous Swolfs 15:00 10 - 6
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 16:00 10 - 2
  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 15:00 9 - 7
  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel  -  Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 16:00 6 - 6
Tweede klasse B Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 18:00 6 - 7
  Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman  -  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 18:00 9 - 5
  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 16:00 6 - 10
  Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde  -  Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen 13:00 5 - 9
  Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 17:00 4 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 13 December 2019 00:57