Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 22 januari 2006

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse HansReurings/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van HansReurings/Marieke Visser  -  Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 19:00 6 - 6
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 17:00 3 - 15
  Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Hans José  -  Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh 19:00 5 - 11
  Steffan Kok/ Monique WillemsenKlik hier voor de opstelling van Steffan Kok/ Monique Willemsen  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 18:00 12 - 6
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser 13:00 6 - 9
  P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak  -  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 13:00 (za 14 jan) 6 - 10
Eerste klasse A Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 17:00 6 - 8
  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes  -  Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock 14:00 3 - 9
  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 14:00 6 - 9
  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof 13:00 7 - 6
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto 14:00 7 - 7
Eerste klasse B Carlo en Francis KorsKlik hier voor de opstelling van Carlo en Francis Kors  -  Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen 17:00 12 - 4
  Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink  -  Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 16:00 8 - 2
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  Peter Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Peter Heijden/ Marion Blansert 17:00 7 - 6
  Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel  -  H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels 19:00 10 - 5
  Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije  -  Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis 20:00 7 - 4
Tweede klasse A Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 15:00 8 - 4
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 15:00 3 - 9
  VincentTelling/ Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van VincentTelling/ Marlous Swolfs  -  Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 16:00 7 - 7
  Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof  -  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 15:00 4 - 9
  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper  -  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 13:00 6 - 6
Tweede klasse B Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 16:00 7 - 6
  Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen  -  Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 18:00 7 - 7
  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld  -  Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman 19:00 6 - 9
  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 18:00 9 - 8
  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof  -  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 17:00 9 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:02