Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zondag 4 december 2005

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 14:00 8 - 7
  Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom  -  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 18:00 (di 29 nov) 5 - 7
  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten 16:00 9 - 6
  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 11:00 4 - 8
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 16:00 8 - 8
3e klasse B Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser  -  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 18:00 9 - 5
  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers  -  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 15:00 10 - 7
  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn  -  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 14:00 7 - 6
  E Honings/ E GevenstukKlik hier voor de opstelling van E Honings/ E Gevenstuk  -  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 18:00 10 - 6
  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland  -  Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 18:00 10 - 8
4e klasse A Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar  -  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 15:00 8 - 6
  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 16:00 10 - 6
  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering  -  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 15:00 8 - 8
  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 14:00 10 - 5
4e klasse B Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 17:00 17 - 2
  Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner  -  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 17:00 12 - 5
  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind  -  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp 18:00 4 - 9
  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap  -  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 15:00 6 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:15