Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zondag 6 november 2005

        Aanvang Uitslag
3e klasse A F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 15:00 6 - 11
  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 15:00 10 - 3
  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 14:00 7 - 8
  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen  -  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 16:00 2 - 12
  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 15:00 13 - 2
3e klasse B E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster  -  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 17:00 11 - 5
  Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser  -  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland 19:00 10 - 4
  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn  -  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 16:00 11 - 7
  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  E Honings/ E GevenstukKlik hier voor de opstelling van E Honings/ E Gevenstuk 18:00 9 - 4
  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin  -  Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 18:00 4 - 7
4e klasse A Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar  -  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 16:00 7 - 6
  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering  -  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 16:00 11 - 4
  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre  -  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 17:00 3 - 15
  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp  -  Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 15:00 6 - 6
4e klasse B Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp 17:00 14 - 3
  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind  -  Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 17:00 5 - 12
  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap  -  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 18:00 8 - 7
  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel  -  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 18:00 9 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 03:30