Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zondag 23 oktober 2005

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen  -  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 14:00 15 - 4
  Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom  -  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 16:00 10 - 4
  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul  -  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten 15:00 9 - 5
  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 20:00 (zo 16 okt) 5 - 11
  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik  -  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 16:00 2 - 11
3e klasse B Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester  -  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 18:00 5 - 12
  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland  -  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 19:00 10 - 6
  E Honings/ E GevenstukKlik hier voor de opstelling van E Honings/ E Gevenstuk  -  Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser 18:00 2 - 14
  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn  -  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 14:00 10 - 4
  Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 17:00 5 - 9
4e klasse A Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 17:00 6 - 10
  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp  -  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 15:00 8 - 7
  Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 17:00 8 - 7
  Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar  -  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 16:00 6 - 6
4e klasse B Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp  -  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 16:00 13 - 5
  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind  -  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 19:00 (zo 06 nov) 9 - 5
  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel  -  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 19:00 7 - 9
  Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 19:00 11 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 03:53