Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zondag 9 oktober 2005

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom  -  Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 17:00 8 - 6
  Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul  -  Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 15:00 8 - 7
  F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink  -  Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 16:00 3 - 12
  Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel  -  Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 18:00 12 - 4
  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten  -  Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 15:00 7 - 8
3e klasse B Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo  -  Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 16:00 10 - 6
  E Honings/ E GevenstukKlik hier voor de opstelling van E Honings/ E Gevenstuk  -  André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland 18:00 8 - 8
  Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers  -  Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser 18:00 6 - 5
  Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester  -  E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 17:00 3 - 10
  Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg  -  Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 14:00 6 - 14
4e klasse A Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker  -  DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 15:00 9 - 6
  Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg  -  Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 17:00 9 - 11
  Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar  -  Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 16:00 12 - 5
  Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert  -  Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 16:00 6 - 10
4e klasse B Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel  -  P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 18:00 14 - 4
  Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner  -  Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 19:00 9 - 5
  Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg  -  RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 17:00 (zo 23 okt) 6 - 12
  Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp  -  Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 17:00 11 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:35