Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zondag 27 november 2005

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 18:00 9 - 9
  Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh  -  Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 19:00 5 - 8
  Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop  -  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 14:00 6 - 4
  P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak  -  Steffan Kok /Monique WillemsenKlik hier voor de opstelling van Steffan Kok /Monique Willemsen 18:00 6 - 10
  Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Hans José  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 19:00 6 - 10
  RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser  -  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 13:00 8 - 6
Eerste klasse A Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  C Kors/F Kors/T SpeelmanKlik hier voor de opstelling van C Kors/F Kors/T Speelman 17:00 6 - 9
  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 13:00 8 - 6
  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert  -  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 16:00 6 - 7
  Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 12:00 (zo 20 nov) 13 - 3
  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 16:00 7 - 6
Eerste klasse B Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink 18:00 10 - 6
  Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto  -  H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels 17:00 11 - 8
  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel  -  Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 12:00 4 - 11
  Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen  -  Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen 20:00 11 - 4
  Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis  -  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 17:00 7 - 7
Tweede klasse A Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 14:00 8 - 7
  Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam  -  Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen 15:00 7 - 7
  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 15:00 10 - 2
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 17:00 13 - 3
Tweede klasse B Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 17:00 12 - 3
  Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 16:00 8 - 7
  Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 19:00 7 - 8
  Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer  -  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 15:00 5 - 9
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 18:00 9 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 03:13