Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zondag 2 oktober 2005

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Hans José  -  Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 18:00 5 - 11
  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot  -  Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh 19:00 6 - 9
  P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 18:00 7 - 8
  Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg  -  Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 20:00 2 - 12
  RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser  -  Steffan Kok /Monique WillemsenKlik hier voor de opstelling van Steffan Kok /Monique Willemsen 19:00 9 - 3
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 13:00 (zo 09 okt) 7 - 8
Eerste klasse A Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 13:00 (zo 09 okt) 6 - 7
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 5 - 10
  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 14:00 2 - 9
  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert  -  C Kors/F Kors/T SpeelmanKlik hier voor de opstelling van C Kors/F Kors/T Speelman 13:00 8 - 8
  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof  -  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 17:00 2 - 9
Eerste klasse B M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel  -  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 17:00 8 - 5
  H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels  -  Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen 19:00 7 - 8
  Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen  -  Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis 21:00 (zo 16 okt) 8 - 10
  Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto  -  Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink 19:00 9 - 8
  Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije  -  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 17:00 5 - 10
Tweede klasse A Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 15:00 8 - 9
  Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen  -  Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 16:00 5 - 9
  Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers  -  Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 15:00 12 - 3
  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog  -  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 12:00 14 - 3
Tweede klasse B Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer  -  Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman 16:00 7 - 9
  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas  -  Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 18:00 4 - 7
  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof  -  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 18:00 4 - 11
  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 18:00 4 - 7
  Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde  -  Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 16:00 (zo 09 okt) 8 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 02:56