Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 6 maart 2005

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg  -  Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 17:00 (do 03 mrt) 11 - 5
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 15:00 (zo 27 feb) 9 - 7
  v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel  -  Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 13:00 2 - 11
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 15:00 12 - 5
  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot  -  Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 19:00 10 - 6
Eerste klasse A Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 16:00 9 - 4
  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug  -  Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 17:00 8 - 7
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 14:00 7 - 7
  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 13:00 8 - 6
  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert  -  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 15:00 11 - 5
Eerste klasse B Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José  -  Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 18:00 (do 03 mrt) 8 - 8
  Gerard en Heleen VlaarKlik hier voor de opstelling van Gerard  en Heleen Vlaar  -  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 17:00 9 - 6
  Denise Kors/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Denise Kors/George v Dalen  -  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof 18:00 5 - 7
  Ben en Sandra KamerKlik hier voor de opstelling van Ben en Sandra Kamer  -  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 18:00 7 - 6
  Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto  -  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 17:00 10 - 4
Tweede klasse A Carlo en Francis KorsKlik hier voor de opstelling van Carlo en Francis Kors  -  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 13:00 10 - 6
  Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels  -  Claud en Odi JungKlik hier voor de opstelling van Claud en Odi Jung 14:00 3 - 10
  H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLangeKlik hier voor de opstelling van H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLange  -  Team onbekend 16:00 11 - 4
  Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers  -  Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije 16:00 5 - 4
Tweede klasse B Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 17:00 6 - 8
  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 16:00 7 - 6
  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel  -  Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 18:00 7 - 10
  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof  -  Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn 18:00 7 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 05:32