Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 20 februari 2005

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 17:00 7 - 8
  Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond  -  Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 20:00 7 - 8
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 14:00 13 - 2
  v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel  -  Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 19:00 10 - 4
  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot  -  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 17:00 11 - 6
Eerste klasse A Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 15:00 9 - 3
  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 6 - 11
  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 14:00 9 - 6
  Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije  -  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 15:00 10 - 4
  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert  -  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 15:00 5 - 11
Eerste klasse B Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José  -  Ben en Sandra KamerKlik hier voor de opstelling van Ben en Sandra Kamer 18:00 13 - 7
  Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto  -  Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 16:00 8 - 9
  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof 17:00 6 - 7
  Denise Kors/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Denise Kors/George v Dalen  -  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 18:00 6 - 6
  Gerard en Heleen VlaarKlik hier voor de opstelling van Gerard  en Heleen Vlaar  -  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 19:00 8 - 6
Tweede klasse A Carlo en Francis KorsKlik hier voor de opstelling van Carlo en Francis Kors  -  H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLangeKlik hier voor de opstelling van H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLange 17:00 13 - 4
  Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels  -  Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 16:00 11 - 4
  Claud en Odi JungKlik hier voor de opstelling van Claud en Odi Jung  -  Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije 13:00 10 - 3
  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper  -  Team onbekend 12:00 10 - 6
Tweede klasse B John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel  -  Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 16:00 11 - 3
  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 18:00 6 - 7
  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 11:00 7 - 6
  Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn  -  Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 18:00 6 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 00:06