Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 9 januari 2005

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel 18:00 9 - 7
  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot  -  Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 17:00 6 - 9
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 14:00 15 - 2
  Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 18:00 8 - 9
  Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker  -  Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 17:00 4 - 10
Eerste klasse A Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 6 - 10
  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 13:00 2 - 7
  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert  -  Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 16:00 9 - 6
  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 16:00 (zo 16 jan) 3 - 10
  Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink  -  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 15:00 9 - 7
Eerste klasse B Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José  -  Gerard en Heleen VlaarKlik hier voor de opstelling van Gerard  en Heleen Vlaar 19:00 8 - 6
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  Denise Kors/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Denise Kors/George v Dalen 18:00 6 - 7
  Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto  -  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof 18:00 8 - 5
  Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi  -  Ben en Sandra KamerKlik hier voor de opstelling van Ben en Sandra Kamer 17:00 8 - 7
  Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal  -  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 17:00 7 - 6
Tweede klasse A Carlo en Francis KorsKlik hier voor de opstelling van Carlo en Francis Kors  -  Team onbekend 15:00 10 - 6
  H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLangeKlik hier voor de opstelling van H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLange  -  Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 16:00 7 - 5
  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper  -  Claud en Odi JungKlik hier voor de opstelling van Claud en Odi Jung 12:00 7 - 8
  Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije  -  Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels 15:00 4 - 10
Tweede klasse B John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel  -  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel 16:00 3 - 15
  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan  -  Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 18:00 11 - 5
  Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn  -  Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 12:00 11 - 6
  Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 19:00 1 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 11:59