Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zondag 12 december 2004

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg  -  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 19:00 12 - 3
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15:00 12 - 5
  Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond  -  Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 18:00 6 - 8
  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk  -  Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José 18:00 7 - 6
  v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel  -  Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 17:00 6 - 6
Eerste klasse A Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 16:00 (za 11 dec) 5 - 5
  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 13:00 8 - 5
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Theo en Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Theo en Alina Speelman 15:00 8 - 8
  Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels  -  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 13:00 2 - 7
Eerste klasse B JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot  -  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 19:00 10 - 6
  Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi  -  Gerard Vlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Guus v Binsbergen 16:00 8 - 7
  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel  -  Ben en Sandra KamerKlik hier voor de opstelling van Ben en Sandra Kamer 17:00 2 - 12
  Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto  -  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 18:00 12 - 2
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -   Sandy Kegels/André Diependaal 17:00 7 - 5
Tweede klasse A Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten 16:00 8 - 5
  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Helen Kossen/ P.EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ P.Eleveld 15:00 10 - 7
  Claud en Odi JungKlik hier voor de opstelling van Claud en Odi Jung  -  Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije 14:00 6 - 4
  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper  -  Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 14:00 8 - 5
Tweede klasse B Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 18:00 10 - 5
  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 16:00 9 - 5
  Denise Kors/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Denise Kors/George v Dalen  -  Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 18:00 8 - 4
  Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 17:00 11 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 05:00