Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zondag 28 november 2004

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg  -  Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 19:00 12 - 5
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 14:00 6 - 9
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel 18:00 8 - 8
  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 18:00 10 - 6
  Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das  -  Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José 19:00 7 - 7
Eerste klasse A Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 16:00 6 - 7
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels 15:00 6 - 6
  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof  -  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 14:00 9 - 4
  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  Theo en Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Theo en Alina Speelman 16:00 10 - 6
Eerste klasse B JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot  -   Sandy Kegels/André Diependaal 16:00 (zo 21 nov) 12 - 5
  Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto  -  Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 19:00 5 - 9
  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert  -  Ben en Sandra KamerKlik hier voor de opstelling van Ben en Sandra Kamer 18:00 8 - 5
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel 19:00 14 - 2
  Gerard Vlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Guus v Binsbergen  -  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 18:00 8 - 5
Tweede klasse A Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven  -  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 13:00 8 - 6
  Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 16:00 10 - 5
  Helen Kossen/ P.EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ P.Eleveld  -  Claud en Odi JungKlik hier voor de opstelling van Claud en Odi Jung 17:00 8 - 8
  Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije  -  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten 15:00 8 - 8
Tweede klasse B Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers  -  Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 17:00 8 - 8
  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels  -  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 18:00 6 - 6
  Denise Kors/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Denise Kors/George v Dalen  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 17:00 7 - 6
  Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers  -  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 16:00 6 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 11:35