Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zondag 14 november 2004

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg  -  Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 19:00 11 - 5
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 14:00 13 - 3
  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk  -  Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 18:00 5 - 9
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 16:00 12 - 5
  v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel  -  Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José 19:00 7 - 7
Eerste klasse A Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes  -  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof 17:00 9 - 6
  Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 17:00 7 - 7
  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel  -  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 13:00 7 - 7
  Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels  -  Theo en Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Theo en Alina Speelman 16:00 10 - 6
Eerste klasse B JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot  -  Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 14:00 7 - 8
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto 19:00 5 - 8
  Ben en Sandra KamerKlik hier voor de opstelling van Ben en Sandra Kamer  -  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 18:00 8 - 7
  Gerard Vlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Guus v Binsbergen  -  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel 19:00 10 - 6
   Sandy Kegels/André Diependaal  -  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 17:00 8 - 8
Tweede klasse A Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 14:00 6 - 10
  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper  -  Claud en Odi JungKlik hier voor de opstelling van Claud en Odi Jung 12:00 6 - 7
  Helen Kossen/ P.EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ P.Eleveld  -  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten 15:00 11 - 5
  Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije  -  Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 17:00 6 - 5
Tweede klasse B Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 18:00 7 - 5
  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels  -  Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 16:00 10 - 5
  Denise Kors/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Denise Kors/George v Dalen  -  Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 13:00 11 - 3
  Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 16:00 3 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 17:56