Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zondag 17 oktober 2004

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das  -  Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 14:00 (za 09 okt) 4 - 10
  Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten  -  Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 15:00 (zo 10 okt) 8 - 6
  Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer  -  Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 19:00 8 - 12
  Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José  -  Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 19:00 6 - 10
  v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel  -  Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 17:00 11 - 2
Eerste klasse A Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist  -  Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 16:00 7 - 7
  Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel  -  Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 14:00 5 - 7
  Theo en Alina SpeelmanKlik hier voor de opstelling van Theo en Alina Speelman  -  Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof 15:00 6 - 10
  Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels  -  Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 17:00 7 - 7
Eerste klasse B Gerard Vlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Guus v Binsbergen  -  JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 19:00 7 - 11
   Sandy Kegels/André Diependaal  -  M Maes/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van M Maes/Wim Vogel 17:00 7 - 8
  Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto  -  P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 15:00 10 - 3
  Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi  -  Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 17:00 11 - 5
  Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe  -  Ben en Sandra KamerKlik hier voor de opstelling van Ben en Sandra Kamer 16:00 10 - 5
Tweede klasse A Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn  -  Claud en Odi JungKlik hier voor de opstelling van Claud en Odi Jung 14:00 8 - 7
  Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije  -  Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 13:00 9 - 8
  Helen Kossen/ P.EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ P.Eleveld  -  Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 15:00 9 - 8
  Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten  -  Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 15:00 8 - 9
Tweede klasse B Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas  -  Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 18:00 11 - 8
  Denise Kors/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Denise Kors/George v Dalen  -  Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 18:00 6 - 7
  Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels  -  Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 16:00 10 - 6
  Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer  -  John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 18:00 9 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 02:46