Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 17 maart 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer  -  Buts / WempeKlik hier voor de opstelling van Buts / Wempe 18:00 8 - 7
  Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk  -  Griffioen / v.d. BergKlik hier voor de opstelling van Griffioen / v.d. Berg 17:00 8 - 9
  Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen  -  Keizer / KeizerKlik hier voor de opstelling van Keizer / Keizer 15:00 6 - 10
  Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam  -  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot 12:00 (vr 15 mrt) 11 - 6
  Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk  -  Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen 19:00 13 - 2
Eerste klasse A Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe  -  Blaauwhof / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Blaauwhof / Witteveen 14:00 9 - 5
  Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer  -  Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes 14:00 6 - 8
  Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel  -  Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung 15:00 7 - 6
  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist  -  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom 14:00 (za 09 mrt) 9 - 8
Eerste klasse B Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser  -  Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers 13:00 8 - 10
  Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer  -  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen 13:00 (zo 10 mrt) 10 - 4
  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop  -  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels 15:00 6 - 6
  Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen  -  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen 16:00 10 - 6
Tweede klasse A D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge  -  Schotanus / OffermanKlik hier voor de opstelling van Schotanus / Offerman 17:00 3 - 11
  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas  -  Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen 16:00 6 - 11
  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings  -  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens 15:00 10 - 6
  Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller  -  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks 15:00 6 - 6
Tweede klasse B Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel  -  Luikel / WiggersKlik hier voor de opstelling van Luikel / Wiggers 16:00 12 - 2
  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij  -  Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal 19:00 10 - 5
  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan  -  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt 16:00 6 - 6
  Boesjes/v.d. LindeKlik hier voor de opstelling van Boesjes/v.d. Linde  -  F. Wesseling / M. ElferinkKlik hier voor de opstelling van F. Wesseling / M. Elferink 17:00 (za 16 mrt) 7 - 3
  A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer  -  E. Elferink / A. WesselingKlik hier voor de opstelling van E. Elferink / A. Wesseling 16:00 7 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:30