Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 3 maart 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen  -  v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer 18:00 (zo 24 feb) 4 - 9
  Buts / WempeKlik hier voor de opstelling van Buts / Wempe  -  Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk 17:00 6 - 8
  Griffioen / v.d. BergKlik hier voor de opstelling van Griffioen / v.d. Berg  -  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot 17:00 9 - 4
  Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen  -  Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam 18:00 4 - 12
  Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk  -  Keizer / KeizerKlik hier voor de opstelling van Keizer / Keizer 19:00 10 - 6
Eerste klasse A Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe  -  Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung 14:00 9 - 3
  Blaauwhof / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Blaauwhof / Witteveen  -  Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes 14:00 6 - 5
  Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer  -  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist 15:00 11 - 5
  Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel  -  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom 15:00 13 - 3
Eerste klasse B Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser  -  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen 18:00 10 - 7
  Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer  -  Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers 17:00 8 - 7
  Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen  -  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels 16:00 10 - 6
  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop  -  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen 12:00 (zo 24 feb) 4 - 10
Tweede klasse A Schotanus / OffermanKlik hier voor de opstelling van Schotanus / Offerman  -  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens 15:00 5 - 9
  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings  -  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas 15:00 11 - 6
  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks  -  D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge 15:00 9 - 5
  Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller  -  Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen 14:00 11 - 5
Tweede klasse B Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal  -  Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel 16:00 5 - 10
  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij  -  F. Wesseling / M. ElferinkKlik hier voor de opstelling van F. Wesseling / M. Elferink 16:00 11 - 4
  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan  -  E. Elferink / A. WesselingKlik hier voor de opstelling van E. Elferink / A. Wesseling 16:00 8 - 6
  Boesjes/v.d. LindeKlik hier voor de opstelling van Boesjes/v.d. Linde  -  Luikel / WiggersKlik hier voor de opstelling van Luikel / Wiggers 16:00 10 - 3
  A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer  -  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt 18:00 7 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:32