Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 6 januari 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen  -  Buts / WempeKlik hier voor de opstelling van Buts / Wempe 15:00 7 - 7
  Griffioen / v.d. BergKlik hier voor de opstelling van Griffioen / v.d. Berg  -  Keizer / KeizerKlik hier voor de opstelling van Keizer / Keizer 16:00 11 - 6
  Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk  -  Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam 18:00 10 - 7
  Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk  -  Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen 19:00 8 - 5
  v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer  -  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot 19:00 9 - 4
Eerste klasse A Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel  -  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist 15:00 8 - 8
  Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes  -  Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung 14:00 6 - 6
  Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer  -  Blaauwhof / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Blaauwhof / Witteveen 12:00 (zo 13 jan) 6 - 7
  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom  -  Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe 14:00 5 - 11
Eerste klasse B Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers  -  Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen 16:00 6 - 10
  Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer  -  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels 17:00 (zo 13 jan) 14 - 2
  Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser  -  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen 16:00 10 - 6
  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop  -  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen 17:00 11 - 5
Tweede klasse A Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller  -  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens 14:00 14 - 5
  D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge  -  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings 15:00 6 - 10
  Schotanus / OffermanKlik hier voor de opstelling van Schotanus / Offerman  -  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas 15:00 (zo 13 jan) 11 - 4
  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks  -  Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen 16:00 9 - 5
Tweede klasse B Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel  -  A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer 18:00 6 - 10
  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij  -  Luikel / WiggersKlik hier voor de opstelling van Luikel / Wiggers 17:00 8 - 4
  Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal  -  Boesjes/v.d. LindeKlik hier voor de opstelling van Boesjes/v.d. Linde 15:00 6 - 10
  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt  -  E. Elferink / A. WesselingKlik hier voor de opstelling van E. Elferink / A. Wesseling 15:00 7 - 5
  F. Wesseling / M. ElferinkKlik hier voor de opstelling van F. Wesseling / M. Elferink  -  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan 16:00 4 - 12

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 03:04