Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 25 november 2001

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Visser / BergKlik hier voor de opstelling van Visser / Berg  -  v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer 18:00 8 - 5
  Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam  -  Buts / KerssensKlik hier voor de opstelling van Buts / Kerssens 16:00 (zo 18 nov) 12 - 7
  Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk  -  Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen 17:00 10 - 7
  Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk  -  Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser 17:00 16 - 2
  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot  -  Lars Keizer / Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer / Bianca Keizer 18:00 5 - 11
Eerste klasse A Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen  -  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen 15:00 (zo 18 nov) 8 - 10
  Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe  -  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist 15:00 (zo 18 nov) 9 - 6
  Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel  -  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens 16:00 10 - 7
  Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes  -  Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller 13:00 8 - 6
Eerste klasse B Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen  -  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop 18:00 9 - 5
  Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer  -  A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer 18:00 8 - 8
  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen  -  Luitjes / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Luitjes / Witteveen 12:00 8 - 8
  Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers  -  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan 18:00 10 - 6
Tweede klasse A Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer  -  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings 11:00 8 - 6
  Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung  -  Linthorst / HornKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Horn 14:00 11 - 5
  D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge  -  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks 16:00 11 - 6
  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas  -  Pouw / TrouwenKlik hier voor de opstelling van Pouw / Trouwen 12:00 9 - 6
Tweede klasse B Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel  -  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt 17:00 6 - 10
  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom  -  Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal 16:00 10 - 6
  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij  -  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels 17:00 7 - 8
  Wiggers / WiggersKlik hier voor de opstelling van Wiggers / Wiggers  -  Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen 16:00 5 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:12