Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 11 november 2001

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam  -  Visser / BergKlik hier voor de opstelling van Visser / Berg 18:00 4 - 13
  Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk  -  v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer 14:00 10 - 5
  Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk  -  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot 17:00 (zo 04 nov) 10 - 6
  Lars Keizer / Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer / Bianca Keizer  -  Buts / KerssensKlik hier voor de opstelling van Buts / Kerssens 16:00 4 - 13
  Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen  -  Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser 18:00 8 - 6
Eerste klasse A Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen  -  Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe 13:00 9 - 6
  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen  -  Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel 16:00 4 - 8
  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist  -  Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller 15:00 12 - 6
  Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes  -  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens 12:00 8 - 4
Eerste klasse B Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen  -  Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer 13:00 8 - 7
  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop  -  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen 17:00 7 - 10
  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan  -  A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer 17:00 5 - 9
  Luitjes / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Luitjes / Witteveen  -  Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers 13:00 9 - 2
Tweede klasse A Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung  -  Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer 13:00 (zo 04 nov) 6 - 8
  D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge  -  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas 15:00 10 - 7
  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks  -  Pouw / TrouwenKlik hier voor de opstelling van Pouw / Trouwen 17:00 7 - 7
  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings  -  Linthorst / HornKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Horn 13:00 10 - 5
Tweede klasse B Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel  -  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij 16:00 5 - 7
  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom  -  Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen 16:00 14 - 7
  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels  -  Wiggers / WiggersKlik hier voor de opstelling van Wiggers / Wiggers 18:00 10 - 6
  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt  -  Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal 17:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 07:06