Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 28 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Nijman / WijkKlik hier voor de opstelling van Nijman / Wijk  -  Pruis / DamKlik hier voor de opstelling van Pruis / Dam 18:00 7 - 9
  Zuidweg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Zuidweg / Hendriksen  -  Visser / BergKlik hier voor de opstelling van Visser / Berg 16:00 5 - 11
  v. Willigen / MeijerKlik hier voor de opstelling van v. Willigen / Meijer  -  Binsbergen / PappotKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Pappot 17:00 9 - 6
  Buts / KerssensKlik hier voor de opstelling van Buts / Kerssens  -  Poelgeest / v. DijkKlik hier voor de opstelling van Poelgeest / v. Dijk 17:00 3 - 13
  Lars Keizer / Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer / Bianca Keizer  -  Verhoeven / VarkevisserKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / Varkevisser 18:00 10 - 6
Eerste klasse A Muller / MullerKlik hier voor de opstelling van Muller / Muller  -  Linthorst / TjioeKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Tjioe 15:00 2 - 13
  Burggraaf / VerbruggenKlik hier voor de opstelling van Burggraaf / Verbruggen  -  Heems / VogelKlik hier voor de opstelling van Heems / Vogel 16:00 (zo 21 okt) 8 - 6
  Liefbroer / LuitjesKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Luitjes  -  Aarts / v.d. VlistKlik hier voor de opstelling van Aarts / v.d. Vlist 14:00 7 - 8
  v.d. Heijden / MoonenKlik hier voor de opstelling van v.d. Heijden / Moonen  -  Bouwens / BouwensKlik hier voor de opstelling van Bouwens / Bouwens 16:00 8 - 5
Eerste klasse B Kamer / KamerKlik hier voor de opstelling van Kamer / Kamer  -  Reurings / HonkoopKlik hier voor de opstelling van Reurings / Honkoop 18:00 6 - 7
  Vlaar / v. BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Vlaar / v. Binsbergen  -  Kamer / HelmersKlik hier voor de opstelling van Kamer / Helmers 18:00 10 - 6
  B. Trouwen / R. TrouwenKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / R. Trouwen  -  A. Keizer / B. KeizerKlik hier voor de opstelling van A. Keizer / B. Keizer 17:00 9 - 4
  Luitjes / WitteveenKlik hier voor de opstelling van Luitjes / Witteveen  -  Spaan / SpaanKlik hier voor de opstelling van Spaan / Spaan 16:00 5 - 6
Tweede klasse A Jung / JungKlik hier voor de opstelling van Jung / Jung  -  D'Haene / v. BruggeKlik hier voor de opstelling van D'Haene / v. Brugge 14:00 6 - 4
  Huijg / VermeerKlik hier voor de opstelling van Huijg / Vermeer  -  Pouw / TrouwenKlik hier voor de opstelling van Pouw / Trouwen 14:00 10 - 3
  Linschooten / HendriksKlik hier voor de opstelling van Linschooten / Hendriks  -  v.d. Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van v.d. Veldt / Geerlings 14:00 9 - 9
  Alblas / AlblasKlik hier voor de opstelling van Alblas / Alblas  -  Linthorst / HornKlik hier voor de opstelling van Linthorst / Horn 15:00 11 - 5
Tweede klasse B Maes / VogelKlik hier voor de opstelling van Maes / Vogel  -  Kegels / KegelsKlik hier voor de opstelling van Kegels / Kegels 18:00 9 - 6
  Westerkamp / RavenswaaijKlik hier voor de opstelling van Westerkamp / Ravenswaaij  -  v.d. Klugt / v.d. KlugtKlik hier voor de opstelling van v.d. Klugt / v.d. Klugt 17:00 9 - 5
  Krom / KromKlik hier voor de opstelling van Krom / Krom  -  Wiggers / WiggersKlik hier voor de opstelling van Wiggers / Wiggers 16:00 9 - 6
  Korpershoek / van GalenKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / van Galen  -  Kegels / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Kegels / Diependaal 15:00 5 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 05:21